JOHN OF GOD

JOHN OF GOD'IN KRİSTAL MADENİ ÜZERİNDEKİ MERKEZİNE GİDİYORUZ

Spiritual Dreams

John Of God - Şifanın Eli kitabının yazarı Can Aydoğmuş önderliğnde

09 - 15 Ekim 2017

7 Gün 6 Gece

Güney Amerika

Brezilya - Abadiania

KİŞİ BAŞI 3650 EURO

ÖZET TUR PROGRAMI

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde yolculuğumuza başlamak üzere buluşuyoruz. THY ile saat 09:25’te İstanbul’dan Sao Paulo’ya ilk uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile 16:55’te Sao Paulo’ya inişimizle bir aktarma yapıyor ve yerel havayollarıyla Brasilia’ya devam ediyoruz. Varışımızı takiben Abadiania kasabası için özel aracımız tarafından karşılanıyor ve ortalama 1 buçuk saatlik bir yolculuk sonrası Abadiania’ya varıyoruz. Pansiyondaki odalarımıza yerleşme ve dinlenme.

Verilecek olan oryantasyonun ardından tüm dünyaca bilinen, ünü kıtalar ötesine ulaşan bu büyük şifacının, şifasını verdiği Casa de Dom Inacio’yu ziyaret ediyoruz. Eşsiz anılarımıza yenilerini ekleyeceğimiz bu gün, sadece bir başlangıç.

Bu üç gün boyunca keşfetmek üzere yola çıktığımız serüvenimizde John of God ziyaretlerimizi gerçekleştiriyor, şifa çalışmalarına tanıklık ediyoruz.

Can Aydoğmuş ile meditasyon ve terapi atölyelerine katılacağımız bu günler, hayatımızı sorgulamamızda, kendimizi keşfetmemizde ve dünyayı gözlemlememizde bizlere yeni bakış açılarının kapısını da açacak. Serüvenimizi şelale gezisiyle renklendireceğimiz yolculuğumuzun ardından dinlenmek için zamanımız da olacak.

Serüvenimizin son gününde, bu unutulmaz günlerin sonrasında, İstanbul uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere yola çıkıyoruz. Yerel havayolları ile Brasil’den Sao Paulo’ya, Sao Paulo’dan da THY ile saat 03:25’te  İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Yerel saat ile 22:10’da İstanbul’a varıyoruz. Turumuz sonlanıyor.

John Of God

Bioenerjisel ve ruhsal alanda yaptığı çalışmalarla, 2000 yıldır dünyaya gelmiş olan nadir bir kişi, Mucize Adam João Teixeira de Faria, tüm dünyada bilinen adıyla João de Deus ya da John of God, 1942 yılında doğmuştur. John of God’ın yetenekleri 16 yaşında, Hz. İbrahim soyundan Kral Süleyman’ın ruhunun bedenine girmesiyle başlar. Bu olaydan sonra John of God yıllarca Brezilya’da gezerek sevgi dağıtır ve 27 yıl önce Abadiania’daki evine yerleşir ardından John of God adıyla ünlenir. 30’dan fazla ölmüş doktor ve azizin ruhlarına kanallık eden John of God, şifa verenin kendisi değil, Allah olduğunu vurgular, kendisinin sadece bir aracı olduğunu belirtir, aslında her şeyi yapan Allah’tır. Kanallık ettiği ruhlar, gelen kişileri inceler, John of God tarafından görünür ve görünmez psişik uygulamaların yapılmasını sağlar. Son 60 yılda, doğrudan ve dolaylı olarak yaklaşık 15 milyon kişinin yeni bir başlangıç yapmasını sağlamıştır.

BİZE AİTBİZE AİT

 

GEZİ ÜCRETİ İÇİNDEKİ SERVİS VE HİZMETLER

 

Abadiania’da tam pansiyon konaklama

 

THY ve yerel havayolları ile gidiş dönüş uçak bileti

 

Programda belirtilen tüm transferler

 

Programda belirtilen tüm çevre gezileri

 

Seyahat sağlık sigortası

 

Yerel rehberlik hizmetleri

SİZE AİTSİZE AİT

 

GEZİ ÜCRETİ DIŞINDAKİ SERVİS VE HİZMETLER

 

Programda belirtilmeyen geziler

 

Uçaklarda fazla bagaj ücretleri

 

Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

VİZETUR FİYATI

ÜCRETLERKİŞİBAŞI
Çift Kişilik Oda3650 Euro
Tek Kişilik Oda

3850 Euro

CAN AYDOĞMUŞ KİMDİR?

timthumb John of God Turu Brezilya Abadiania

Can Aydoğmuş İstanbul’da bir Mistik olarak dünyaya geldi. İstanbul’da Prestij Kolej’de ilkokulu bitirip, İngiltere de Egerton Rothesay School ardından Aylesbury College‘de psikoloji ve sosyoloji üzerine eğitim alan Can, daha sonrasında Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkileri, Sosyoloji alanlarında okumaya devam etti.Doğduğundan itibaren mistik yetilerinin farkında olan, 7 yaşında meditasyon yapmaya, 9 yaşında insanlara rehberlik etmeye başlayan Can, doğuştan bir mistikti. 11 yaşından itibaren İngiltere’de, Almanya’da, Fransa’da, Hollanda’da ve Türkiye’de spiritüel ve kişisel gelişim eğitimleri aldı. İngiltere’de dört yıl insan psikolojisi, beden bilinci ve bilinçaltına göre dizayn, dekorasyon, inşaat ve kurumsal hayat eğitimlerini tamamladı.
Dünyada spiritüel ve kişisel gelişim alanında önemli kabul edilen birçok eğitimi aldı. Organizasyonel konstelasyon, kurumsal farkındalık, master regresyon, master hipnoterapi, NLP, bilinç altı uzmanlığı, lucid rüya, derin meditasyon eğitimleri, düşünce gücü sadece bunların ufak bir kısmıdır. Dünya çapındaki kişisel gelişim ve spiritüel öğretilerin organizasyonlarını yaptı. IACT Türkiye Başkanlığı, Faces Dergisi yayın koordinatörlüğünde bulundu. Dünya’nın en değerli spiritüel ve kişisel gelişim öğretmenlerinin Türkiye’ye gelmelerinde aracı oldu. Birçok önemli organizasyona imza attı.

 

Belli bir noktada aldığı bütün eğitimleri sadece kendine bir deneyim süreci olarak görüp, kendi mistik kişiliğinin getirdiği yetilerle çalışmalar yapmaya başladı. Artık özünün rehberliğinde aydınlanmaya doğru ilerliyordu. Çocukluğundan itibaren her zaman en büyük arzusu aydınlanmak olmuştu. Hayatında yaşadığı deneyimler onun spiritüel olarak daha da derinleşmesine yol açtı. Hayatının her aşamasında Evliyalardan destek aldı. Evliyalar onunla idi. Çünkü o onlara inanıyor, güveniyordu. Allah’ın dostlarını sevmişti. Onların izinde ilerlemeyi seçmişti.
Şirketlere kurumsal eğitimler veren ve grup çalışmalarında başarıları ile bilinen Can, her zaman insanları ruhun neşesine, ilahi sevgiye davet etmiştir. Bu yolda aşk ile yürümüştür. İlk temel çalışmalarında bilincin, bedenin ve ruhun farkındalığının gücünü insanlara göstermektedir. Orta ve ileri seviyelerdeki çalışmalarında kendisi ile beraber ilerlemek isteyenleri aşka yürümeye davet etmektedir. Bu aşk, dünyasal aşk ile ilahi aşkın en güzel sentezi, gerçeğin ta kendisidir.

 

Can Aydoğmuş bir mistik, kişisel gelişim alanında ender olan değerlerden biridir. Kurumsal şirketlere verdiği eğitimlerin başarıları ile tanınan bir isimdir. Can, “ 2015 yılında yayınlanan Evliyalar ve Yücelerle Yaşamak – Aşka Yürü” kitabı ile aydınlanma yolunda herkesi kendisi ile ilerlemeye davet etmektedir. Can Aydoğmuş’un 2. kitabı “John of God – Şifanın Eli ‘ 2016 yılında yayınlanmıştır.


BİZE ULAŞIN
Ömer Avni Mah.
Gümüşsuyu Dümen Sokak
Palas Apt. No:1/4
34427 Beyoğlu, İstanbul
Tel: +90 212 243 18 18
Fax: +90 212 243 88 38
info@traveldreams.com.tr
Bize Sorun !
BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 Traveldreams.com.tr