GÜNEY AMERİKA TURLARI

Güney Amerika turları dediğimizde sizin de aklınıza rengarenk ülkeler, müziğin en baştan çıkarıcı ritimleri ve neşeli insanalar geliyorsa doğru yerdesiniz. İnkaların antik kenti Machu Picchu’nun ev sahibi Peru; ezgilerinde yaşattığı sonsuz duygularıyla tangonun anavatanı Arjantin; festivalleri, anıtları, kilometrelerce uzanan plajlarıyla Brezilya, dünyanın başka hiçbir yerinde göremeyeceğiniz sevimli hayvanların yaşadığı Galapagos Adası’yla Ekvador… Güney Amerika turları, size gizemli ve büyüleyici bir dünyanın kapılarını aralıyor. Her dakikasından büyük zevk alacağınız, farklı kültürlerle sizi bir araya getirecek Güney Amerika turlarına da birçok turumuzda olduğu gibi yılın her anı katılma olanağınız bulunuyor.

John of God Turu – Şifaya Yolculuk

Brezilya

GÜNEY AMERİKA TURLARI Signature Spiritual YURTDIŞI TURLARI

24 Şubat - 05 Mart 2019

TUR DETAYI

BİZE SORUN

Adınız (zorunlu)

Email (zorunlu)

Konu

Mesajınız

Peru, Brezilya, Arjantin, Küba, Şili, Meksika Turları

Bir Güney Amerika turuna katılmak istiyorsanız öncelikle süre konusunda esnek olmanız gerekiyor. Birbirinden güzel şehirleri rahatça tanıyabilmek için buna ihtiyacınız olacak. Güney Amerika turları arasında en popüler olanı Brezilya – Arjantin turudur ve yaklaşık olarak bir hafta sürer. Daha çok zamanınız varsa ve bir ülke daha görmek istiyorsanız bu ikiliye Peru’yu da ekleyerek daha büyük bir Güney Amerika turu yapabilirsiniz. Güney Amerika turlarını sizin için kişiye özel olarak tasarlamamızı isterseniz Air France ya da KLM Havayolları ile aktarmalı olarak ulaşabileceğiniz gibi, THY’nin Havana dahil birçok noktaya başlattığı direkt uçuşlardan da yararlanabilirsiniz. Ya da dilerseniz önceden oluşturulmuş paket programlarımızı da tercih edebilirsiniz.

 

 

Bu kıtanın her bir ülkesi, bu ülkelerin her bir şehrinde yaşayan hayat dolu insanlar, devrimi mutfakta başlatan leziz Latin yemekleri, sıcak ve rengarenk sokaklar, Güney Amerika turlarıyla özleminizi dindireceğiniz güzellikler… Bu özenle hazırlanmış Güney Amerika turlarımızda keşfetmeye var mısınız? Farklı lezzetler, gezip görülecek anıtlar, sokak müzisyenleri ve aklınızı başınızdan alacak manzaralarıyla Güney Amerika turları her yaşa ve her zevke hitap eden güzelliklerle dolu…

2018 GÜNEY AMERİKA TURLARI

İnkaların antik kenti Machu Picchu’nun ev sahibi Peru; ezgilerinde yaşattığı sonsuz duygularıyla tangonun anavatanı Arjantin; festivalleri, anıtları, kilometrelerce uzanan plajlarıyla Brezilya, dünyanın başka hiçbir yerinde göremeyeceğiniz sevimli hayvanların yaşadığı Galapagos Adası’yla Ekvador… Güney Amerika turları, size gizemli ve büyüleyici bir dünyanın kapılarını aralıyor. Her dakikasından büyük zevk alacağınız, farklı kültürlerle sizi bir araya getirecek Güney Amerika turlarına da birçok turumuzda olduğu gibi yılın her anı katılma olanağınız bulunuyor.

 

Bir Güney Amerika turuna katılmanız için öncelikle sürede esnek olmanız gerekiyor. Birbirinden güzel şehirleri rahatça tanıyabilmek için buna ihtiyacınız olacak. Güney Amerika turları arasında en popüler olanı Brezilya – Arjantin turudur ve yaklaşık olarak bir hafta sürer. Daha çok zamanınız varsa ve bir ülke daha görmek istiyorsanız bu ikiliye Peru’yu da ekleyerek Büyük Güney Amerika turu yapabilirsiniz.

 

Bu kıtanın her bir ülkesi, bu ülkelerin her bir şehrinde yaşayan hayat dolu insanlar, devrimi mutfakta başlatan leziz Latin yemekleri, sıcak ve rengarenk sokaklar, Güney Amerika turlarıyla özleminizi dindireceğiniz güzellikler… Bu özenle hazırlanmış Güney Amerika turlarımızda keşfetmeye var mısınız?


BİZE ULAŞIN
Ömer Avni Mah.
Gümüşsuyu Hacı İzzet Paşa Sokak
No:12/3
34427 Beyoğlu, İstanbul
Tel: +90 212 243 18 18
Fax: +90 212 243 88 38
info@www.traveldreams.com.tr
Bize Sorun !

BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 Traveldreams.com.tr