JOHN OF GOD TURU

Şifaya yolculuk; Travel Dreams güvencesi ile 10 Günlük program sadece 1950 Euro !!

Spiritual Dreams

John Of God

24 Şubat - 05 Mart 2019

09 Gece 10 Gün

Güney Amerika

Brezilya - Abadiania

KİŞİ BAŞI 1950 EURO

ÖZET TUR PROGRAMI

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde seyahatiniz süresince size eşlik edecek aynı zamanda resmi Casa Rehberi Günnur Ayar ile buluşuyoruz. AirFrance Havayolları ile saat 05:05’da İstanbul’dan Paris aktarmalı olarak Sao Paulo’ya uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile 18:00’de Sao Paulo’ya iniyoruz. Sadece bir gece kalacağımız Sao Paula’daki otelimize yerleşiyoruz. Uzun uçuşumuz sonrası geceyi dinlenerek geçiriyoruz.

Sabah kahvaltısının ardından yerel havayollarıyla Brezilya’nın başkenti Brasilia’ya devam ediyoruz. Varışımızı takiben özel aracımız tarafından karşılanıyor ve ortalama 1 buçuk saatlik bir yolculuk sonrası Abadiania’ya varıyoruz. Pansiyondaki odalarımıza yerleşip kısa bir dinlenme sonrası pansiyonumuzun yeşillikler içindeki verandasında bir araya geliyoruz. Uzun yıllar Casa’da görevli rehberimiz Sabrina ile tanışıyoruz. Günnur ve Sabrina sizlere önümüzdeki süreçler ile ilgili detaylı bilgi veriyor olacak. Sonrasında Casa’yı (John of God şifa evi ) hep birlikte gezerek tanıyor olacağız. Ardından özel araçlarımızla kutsal şelaleye gidiyoruz. Kutsal şelalede yıkanarak vücudumuzu ve ruhumuzu şifalandırma yolunda ilk adımımızı atıyoruz. Kadınlar ve erkeklerin ayrı ayrı girdiği bu kutsal şelalede, varlıklar tarafından arındırılmaya kendimizi açıyor ve suyun şifasını alıyoruz. Sonrasında otelimizde dinleniyor ve akşam yemeği öncesi “Ruhsal şifa meditasyonu” için bir araya geliyoruz.

Meditasyon & Sohbet : Öncelikle bilmeyenler için meditasyon yaparken nelere dikkat etmeliyiz ? içerikli bir sohbet yapıyoruz. Ardından “Ruhsal Şifa Meditasyonu” yapıyoruz.

Bugünümüzü dinlenerek, John of God ile görüşmemize hazırlanarak geçiriyoruz. Arzu ederseniz  gününüzü şifa akışınıza destek olacak masajlar, kristal yatak terapileri ile değerlendirebilirsiniz. Casa’nın meditasyon teraslarında dingin ve huzurlu saatler geçirebilirsiniz. Akşam yemeği öncesi  Rehberlerimiz Günnur ve Sabrina ile biraraya geliyoruz.

Sohbet : Bu akşam herkesle birebir seanslar yaparak John of God’dan şifa isteyeceğimiz dileklerimizi netleştiriyoruz.

Çarşamba günü sabah erken saatlerde kahvaltımızı yaparak Casa’ya gidiyoruz. Bugün ilk olarak John of God ile görüşüyoruz ve her birimiz için ayrı ayrı önerdiği tedavi yöntemini öğreniyoruz. Bundan sonra her birey, John of God’ın kendisine uygun gördüğü şifa yoluna göre hareket ediyor. Perşembe ve Cuma günleri de aynı şekilde John of God’un yönlendirmesine göre herkesin ayrı bir programı oluyor. Rehberlerimiz Günnur ve Sabrina tüm süreçlerde sizin yanınızda olarak herkes için yönlendirmeleri sağılıyor. Bu zaman zarfında John of God’un oluşturduğu enerji alanı ve Casa’nın enerjisi ile yoğun bir bağlantı halinde olarak, enerjisel masajlara girebilir, özel Kristal Yatak terapileri alabilir, meditasyon alanlarında dinlenebilirsiniz.

Sohbet : Her akşam, şifa sürecinizin elverdiği ölçüde katılacağınız toplantılarımızda şifa ve meditasyon konularında size bilgiler aktarıyoruz.

Bu günümüzü meditasyona ayırabilir, enerjisi oldukça yüksek olan bu kasabanın topraklarında rahatlayabilirsiniz. Bu günler, hayatımızı sorgulamamızda, kendimizi keşfetmemizde ve dünyayı gözlemlememizde bizlere yeni bakış açılarının kapısını da açacak.

Sabah kahvaltısının ardından Casa’da her Pazar yapılan müzikli toplantıya katılıyoruz. Bugünümüzü de şifamız için kristal yatak terapileri, kutsal şelale ziyareti, meditasyon teraslarında dinlenme ile geçirerek, şifa süreçlerimizi en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz.

Abadiana’daki son günümüzde kahvaltının ardından Brasilia havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Yerel havayolları ile Brasilia’dan Fortaleza’ya, geçiyoruz. Fortaleza’dan KLM Havayolları ile Amsterdam aktarmalı olarak İstanbul’a hareket ediyoruz. 5 Mart Salı günü yerel saat ile 16:55’de İstanbul’a varıyoruz.

John Of God

Bioenerjisel ve ruhsal alanda yaptığı çalışmalarla, 2000 yıldır dünyaya gelmiş olan nadir bir kişi, Mucize Adam João Teixeira de Faria, tüm dünyada bilinen adıyla João de Deus ya da John of God, 1942 yılında doğmuştur. John of God’ın yetenekleri 16 yaşında, Hz. İbrahim soyundan Kral Süleyman’ın ruhunun bedenine girmesiyle başlar. Bu olaydan sonra John of God yıllarca Brezilya’da gezerek sevgi dağıtır ve 27 yıl önce Abadiania’daki evine yerleşir ardından John of God adıyla ünlenir. 30’dan fazla ölmüş doktor ve azizin ruhlarına kanallık eden John of God, şifa verenin kendisi değil, Allah olduğunu vurgular, kendisinin sadece bir aracı olduğunu belirtir, aslında her şeyi yapan Allah’tır. Kanallık ettiği ruhlar, gelen kişileri inceler, John of God tarafından görünür ve görünmez psişik uygulamaların yapılmasını sağlar. Son 60 yılda, doğrudan ve dolaylı olarak yaklaşık 15 milyon kişinin yeni bir başlangıç yapmasını sağlamıştır.

BİZE AİTBİZE AİT

GEZİ ÜCRETİ İÇİNDEKİ SERVİS VE HİZMETLER

 • Sao Paulo’da 1 gece oda kahvaltı konaklama
 • Abadiania’da 7 gece tam pansiyon konaklama
 • AirFrance/KLM Havayolları ile gidiş dönüş uçak bileti
 • Yerel Havayolları ile yapılacak ara uçuşlar
 • Programda belirtilen tüm transferler
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Özel Casa Rehberlik hizmeti,
 • Türkçe Rehberlik hizmetleri
 • Kutsal şelale gezisi
 • 1 kristal yatak seansı
 • Medistasyon ve sohbet toplantıları

SİZE AİTSİZE AİT

GEZİ ÜCRETİ DIŞINDAKİ SERVİS VE HİZMETLER

 • Programda belirtilmeyen geziler
 • Uçaklarda fazla bagaj ücretleri
 • Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

VİZETUR FİYATI

TarihlerÇift Kişilik Odada Kişi BaşıTek Kişilik Konaklama
Farkı
24 Şubat - 05 Mart 20191950 Euro150 Euro

BİZE ULAŞIN
Ömer Avni Mah.
Gümüşsuyu Hacı İzzet Paşa Sokak
No:12/3
34427 Beyoğlu, İstanbul
Tel: +90 212 243 18 18
Fax: +90 212 243 88 38
info@www.traveldreams.com.tr
Bize Sorun !

BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 Traveldreams.com.tr