YILBAŞI KİEV TURU


YILBAŞI KİEV TURU

Kiev'de Bir Yılbaşı

Yılbaşı Kiev Turunda, her sene olduğu gibi bu şehrin Sofiyskaya Meydanın’da yeni yıla merhaba demeye hazır bir kalabalıkla karşılaşacaksınız. Yeni seneyi karşılarken Kiev’in kalbinin attığı yer diyebileceğimiz bu meydan, geç saatlere kadar süren dinamik kutlamalarla sizlerle beraber olacak. Dev yılbaşı ağacı ve süslemelerle ışıl şıl bir görünüme bürünen meydanda muhteşem bir müzik şöleni ve gösterilerle binlerce insan yeni yıla coşkuyla girecek. Havai fişek gösterileriyle coşku doruğa çıkacak.

 

Sadece Sofiyskaya Meydanı mı? Olimpiyat Stadı’nın önündeki Troitskaya Meydanı’nda kurulan yılbaşı ve Noel panayırı, binlerce kişinin ziyaret noktası olan buz pateni pisti, yeni yılı çok daha renkli bir atmosfere dönüştürüyor. Ayrıca Podol’deki Kontraktovaya Meydanı’nda her sene kurulan festivalde yeni yıl hediyelikleri ve yerel aksesuar alışverişi yapabilirsiniz.

 

Kiev’in gözde parklarından Pevçee Pole de yılbaşı öncesi renkli bir görünüme bürünüyor. Buz pateni pistinin yanı sıra ilginç atraksiyonların kurulduğu parkta buzdan heykeller sergisi ve tiyatro gösterileri ziyaretçilere keyifli anlar yaşatıyor. Yeni yıl için ilginç hediyelik eşyaların da satışa sunulacağı park yılbaşı gecesi herkesin dans ederek keyifli vakit geçirebileceği bir açık hava gece kulübüne dönüşüyor.

 

Panayırlardan konser alanlarına, parklardan renkli caddelere kadar yılbaşının en heyecanlı anlarını dilediğiniz gibi yaşayabileceğiniz Yılbaşı Kiev Turu sizi çağırıyor.

KİŞİ BAŞI 290 EURO’DAN BAŞLAYAN FİYATLAR

BİZE AİTTur Fiyatına Dahil Hizmetler

  • Seçilen otelde  3 gece kahvaltı dahil konaklama
  • Alan – Otel – Alan transferleri
  • Seyahat sigortası
  • Seyahat kitapçığı
  • 7/24 acente desteği

SİZE AİTTur Fiyatına Dahil Olmayan Ekstralar

  • Uçak biletleri
  • Yurt dışı çıkış harcı
  • Ekstra turlar ve diğer kişisel harcamalar

VİZEBu turumuz için vize gerekmemektedir.

EKSTRA TURLARKiev’de yapılabilecek ekstra turların detayı için acentemizle iletişime geçiniz.

OTEL FİYATLARI

OTELTARİHDOUBLE ODA KİŞİ BAŞI
HOLIDAY INN KIEV
29 Aralık - 01 Ocak290 EURO

BİZE ULAŞIN
Ömer Avni Mah.
Gümüşsuyu Hacı İzzet Paşa Sokak
No:12/3
34427 Beyoğlu, İstanbul
Tel: +90 212 243 18 18
Fax: +90 212 243 88 38
info@www.traveldreams.com.tr
Bize Sorun !

BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 Traveldreams.com.tr