TRANSİLVANYA TURU


TRANSİLVANYA ve BÜKREŞ TURU

 

Kocaman bulvarları, Arnavut kaldırımlı sokakları, Dambovita Nehri’nin üzerinde yükselen, Romanya’nın baş tacı Bükreş’i de göreceğimiz Transilvanya turlarımız, yaz kış fark etmeksizin sizi bambaşka diyarlarla buluşturuyor. Transilvanya turlarımızda, Romanya toprakları üzerinde kurulmuş, vampirleri, karanlık atmosferi, şatoları ile ünlü tarihi bölgeyi ziyaret edeceğiz. Dağların çepeçevre sardığı ve güzelliğine güzellik kattığı manzaraları görme şansını da bizlere verecek olan Transilvanya turları benzerine çok sık rastlanmayan deneyimlerle dolu bir yolculuk olacak. Transilvanya turlarımız, tanıdık çizgilerin dışında merak uyandıran ve sizleri heyecanlandıracak sürprizlerle dolu, en ilgi çekici ve enteresan turlarımızdan…

 

Transilvanya turunda, dünyanın en meşhur vampiri olarak ünlenmiş, aslına bakarsanız sizin bizim gibi bir insan olan Dracula’nun şatosunu da ziyaret edeceğiz. Tıpkı bir dedektif gibi Dracula’nın izini süreceğimiz Transilvanya turumuzda, ağaçlarla çevrili kaleleri, sislerle örtülü yüksek yapıları fotoğraflama şansımız olacak. Nesillerden nesillere aktarılan zengin ve renkli masalları yaşayacağınız Transilvanya turlarımızla, günümüzde hala devam eden bazı batıl inançların bu bölgelerden çıktığına tanıklık edeceksiniz.

 

Birçok tarih alternatifiyle grup turları olarak organize ettiğimiz Transilvanya turlarımız, sizlerin isteği doğrultusunda münferit olarak herhangi bir zaman diliminde de düzenlenebilir.


BİZE ULAŞIN
Ömer Avni Mah.
Gümüşsuyu Hacı İzzet Paşa Sokak
No:12/3
34427 Beyoğlu, İstanbul
Tel: +90 212 243 18 18
Fax: +90 212 243 88 38
info@www.traveldreams.com.tr
Bize Sorun !

BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 Traveldreams.com.tr