JOHN OF GOD TURU

Şifaya yolculuk; 1 ve 2 haftalık seçenekler, 2990 Euro dan başlayan fiyatlar ve Travel Dreams güvencesi ile

Spiritual Dreams

John Of God

20 Ağustos - 26 Ağustos .. 20 Ağustos - 1 Eylül

6 Gece 7 Gün
14 Gece 15 Gün

Güney Amerika

Brezilya - Abadiania

KİŞİ BAŞI 2990 EURO’DAN İTİBAREN

ÖZET TUR PROGRAMI

 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde seyahatiniz süresince eşlik edecek aynı zamanda resmi Casa Rehberi Günnur Ayar ile buluşuyoruz. THY ile saat 09:40’da İstanbul’dan Sao Paulo’ya ilk uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile 16:55’te Sao Paulo’ya iniyoruz ve sadece bir gece kalacağımız Sao Paula’daki otelimize yerleşiyoruz. Uzun uçuşumuz sonrası geceyi dinlenerek geçiriyoruz.

Sabah kahvaltısının ardından yerel havayollarıyla Brezilya’nın başkenti Brasilia’ya devam ediyoruz. Varışımızı takiben özel aracımız tarafından karşılanıyor ve ortalama 1 buçuk saatlik bir yolculuk sonrası Abadiania’ya varıyoruz. Pansiyondaki odalarımıza yerleşip kısa bir dinlenme sonrası pansiyonumuzun yeşillikler içindeki verandasında bir araya geliyoruz. Uzun yıllar Casa’da görevli rehberimiz Sabrina ile tanışıyoruz. Günnur ve Sabrina sizlere önümüzdeki süreçler ile ilgili detaylı bilgi veriyor olacak. Sonrasında Casa’yı ( John of God şifa evi ) hep birlikte gezerek tanıyor olacağız. Ardından özel araçlarımızla kutsal şelaleye gidiyoruz. Kutsal şelalede yıkanarak vücudumuzu ve ruhumuzu şifalandırma yolunda ilk adımımızı atıyoruz. Kadınlar ve erkeklerin ayrı ayrı girdiği bu kutsal şelalede, varlıklar tarafından arındırılmaya kendimizi açıyor ve suyun şifasını alıyoruz. Sonrasında otelimizde dinleniyor ve akşam yemeğimizde bir araya geliyoruz.

Sohbet : Bu akşam herkesle birebir seanslar yaparak John of God’dan şifa isteyeceğimiz dileklerimizi netleştiriyoruz.

Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri John of God’un yönlendirmesine göre herkes ayrı bir program izleyecektir. Kendisiyle birebir iletişime geçiyor ve bize uygun gördüğü şifa yoluna göre hareket ediyoruz.  Rehberlerimiz Günnur ve Sabrina bizimle birlikte yönlendirmeleri sağılıyor olacak. Bu zaman zarfında John of God’un oluşturduğu enerji alanı ve Casa’nın enerjisi ile yoğun bir bağlantı halinde olarak, enerjisel masajlara girebilir, özel Kristal Yataklara girebilirsiniz.

Sohbet : Her akşam, şifa sürecinizin elverdiği ölçüde katılacağınız toplantılarımızda şifa ve meditasyon konularında size bilgiler aktarıyoruz.

Son gününüzü meditasyona ayırabilir, enerjisi oldukça yüksek olan bu kasabanın topraklarında rahatlayabilirsiniz. Bu günler, hayatımızı sorgulamamızda, kendimizi keşfetmemizde ve dünyayı gözlemlememizde bizlere yeni bakış açılarının kapısını da açacak.

Sabah kahvaltısının ardından Casa’da her Pazar yapılan müzikli toplantıya katılıyoruz. Son günümüzde öğle yemeğimizi de pansiyomuzda alarak akşamüzeri dönüş uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere yola çıkıyoruz. Yerel havayolları ile Brasil’den Sao Paulo’ya, geçiyoruz.

Turumuza 2 hafta katılan misafirlerimiz bugünü dinlenerek ve şifalarına odaklanarak geçiriyor olacak.

1 Temmuz’u 2 Temmuz’a bağlayan gece THY’nin TK0016 sefer sayılı uçağı ile saat 03:15’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 21:40’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu…

Turumuza 2 hafta katılan misafirlerimiz bugünü dinlenerek ve şifalarına odaklanarak geçiriyor olacak.

Günlerinizi meditasyon yaparak, dinlenerek, Casa’nın huzurlu bahçesinde vakit geçirerek, kutsal şelaleye giderek değerlendirebilirsiniz. İhtiyacınız olan her konuda rehberimizden yardım alabilirsiniz.

Çarşamba Günü John Of God’ın karşısına tekrar çıkıyoruz ve şifamızla ilgili revizyon ve yeni yönlendirmeleri alıyoruz. Beyaz Gecemizi yine bu günler içerisinde Casa’da gerçekleştiriyoruz.  Perşembe ve Cuma günleri John of God’un yönlendirmesine göre programımızı devam ettiriyoruz.  Bu zaman zarfında John of God’un oluşturduğu enerji alanı ve Casa’nın enerjisi ile yoğun bir bağlantı halinde olarak, enerjisel masajlara girebilir, özel Kristal Yataklara girebilirsiniz.

Cuma akşamüzeri dönüş uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere yola çıkıyoruz. Yerel havayolları ile Brasil’den Sao Paulo’ya, geçiyoruz.

THY’nin TK0016 sefer sayılı uçağı ile saat 03:15’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 21:40’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu…

John Of God

Bioenerjisel ve ruhsal alanda yaptığı çalışmalarla, 2000 yıldır dünyaya gelmiş olan nadir bir kişi, Mucize Adam João Teixeira de Faria, tüm dünyada bilinen adıyla João de Deus ya da John of God, 1942 yılında doğmuştur. John of God’ın yetenekleri 16 yaşında, Hz. İbrahim soyundan Kral Süleyman’ın ruhunun bedenine girmesiyle başlar. Bu olaydan sonra John of God yıllarca Brezilya’da gezerek sevgi dağıtır ve 27 yıl önce Abadiania’daki evine yerleşir ardından John of God adıyla ünlenir. 30’dan fazla ölmüş doktor ve azizin ruhlarına kanallık eden John of God, şifa verenin kendisi değil, Allah olduğunu vurgular, kendisinin sadece bir aracı olduğunu belirtir, aslında her şeyi yapan Allah’tır. Kanallık ettiği ruhlar, gelen kişileri inceler, John of God tarafından görünür ve görünmez psişik uygulamaların yapılmasını sağlar. Son 60 yılda, doğrudan ve dolaylı olarak yaklaşık 15 milyon kişinin yeni bir başlangıç yapmasını sağlamıştır.

BİZE AİTBİZE AİT

GEZİ ÜCRETİ İÇİNDEKİ SERVİS VE HİZMETLER

Abadiania’da tam pansiyon konaklama

THY ve yerel havayolları ile gidiş dönüş uçak bileti

Programda belirtilen tüm transferler

Programda belirtilen tüm çevre gezileri

Seyahat süresince özel Casa rehberi Günnur Ayar eşliği

Seyahat sağlık sigortası

Yerel rehberlik hizmetleri

SİZE AİTSİZE AİT

GEZİ ÜCRETİ DIŞINDAKİ SERVİS VE HİZMETLER

Programda belirtilmeyen geziler

Uçaklarda fazla bagaj ücretleri

Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

VİZETUR FİYATI

TarihlerÇift Kişilik Odada Kişi BaşıTek Kişilik Konaklama
Farkı
20 - 26 Ağustos 20182990 Euro150 Euro
20 Ağustos - 1 Eylül 2018 3750 Euro250 Euro

BİZE ULAŞIN
Ömer Avni Mah.
Gümüşsuyu Hacı İzzet Paşa Sokak
No:12/3
34427 Beyoğlu, İstanbul
Tel: +90 212 243 18 18
Fax: +90 212 243 88 38
info@traveldreams.com.tr
All About Travel / Belge No : 9156
Bize Sorun !
BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 Traveldreams.com.tr