JOHN OF GOD TURU

Şifaya yolculuk; 1 ve 2 haftalık seçenekler, 2990 Euro dan başlayan fiyatlar ve Travel Dreams güvencesi ile

Spiritual Dreams

John Of God

26 Mart - 02 Nisan 2018 26Mart 2018-08 Nisan 2018

6 Gece 7 Gün
14 Gece 15 Gün

Güney Amerika

Brezilya - Abadiania

KİŞİ BAŞI 2990 EURO’DAN İTİBAREN

ÖZET TUR PROGRAMI

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde yolculuğumuza başlamak üzere buluşuyoruz. THY ile saat 09:25’te İstanbul’dan Sao Paulo’ya ilk uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile 16:55’te Sao Paulo’ya inişimizle bir aktarma yapıyor ve yerel havayollarıyla Brasilia’ya devam ediyoruz. Varışımızı takiben Abadiania kasabası için özel aracımız tarafından karşılanıyor ve ortalama 1 buçuk saatlik bir yolculuk sonrası Abadiania’ya varıyoruz. Pansiyondaki odalarımıza yerleşme ve dinlenme.

Verilecek olan oryantasyonun ardından tüm dünyaca bilinen, ünü kıtalar ötesine ulaşan bu büyük şifacının, şifasını verdiği Casa de Dom Inacio’yu ziyaret ediyoruz. Eşsiz anılarımıza yenilerini ekleyeceğimiz bu gün, sadece bir başlangıç.

Bu üç gün boyunca keşfetmek üzere yola çıktığımız serüvenimizde John of God ziyaretlerimizi gerçekleştiriyor, şifa çalışmalarına tanıklık ediyoruz.

Rehberimiz  ile meditasyon ve terapi atölyelerine katılacağımız bu günler, hayatımızı sorgulamamızda, kendimizi keşfetmemizde ve dünyayı gözlemlememizde bizlere yeni bakış açılarının kapısını da açacak. Serüvenimizi şelale gezisiyle renklendireceğimiz yolculuğumuzun ardından dinlenmek için zamanımız da olacak.

Serüvenimizin son gününde, bu unutulmaz günlerin sonrasında, İstanbul uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere yola çıkıyoruz. Yerel havayolları ile Brasil’den Sao Paulo’ya, Sao Paulo’dan da THY ile saat 04:50’de İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Yerel saat ile 22:10’da İstanbul’a varıyoruz. Turumuz sonlanıyor.

John Of God

Bioenerjisel ve ruhsal alanda yaptığı çalışmalarla, 2000 yıldır dünyaya gelmiş olan nadir bir kişi, Mucize Adam João Teixeira de Faria, tüm dünyada bilinen adıyla João de Deus ya da John of God, 1942 yılında doğmuştur. John of God’ın yetenekleri 16 yaşında, Hz. İbrahim soyundan Kral Süleyman’ın ruhunun bedenine girmesiyle başlar. Bu olaydan sonra John of God yıllarca Brezilya’da gezerek sevgi dağıtır ve 27 yıl önce Abadiania’daki evine yerleşir ardından John of God adıyla ünlenir. 30’dan fazla ölmüş doktor ve azizin ruhlarına kanallık eden John of God, şifa verenin kendisi değil, Allah olduğunu vurgular, kendisinin sadece bir aracı olduğunu belirtir, aslında her şeyi yapan Allah’tır. Kanallık ettiği ruhlar, gelen kişileri inceler, John of God tarafından görünür ve görünmez psişik uygulamaların yapılmasını sağlar. Son 60 yılda, doğrudan ve dolaylı olarak yaklaşık 15 milyon kişinin yeni bir başlangıç yapmasını sağlamıştır.

BİZE AİTBİZE AİT

GEZİ ÜCRETİ İÇİNDEKİ SERVİS VE HİZMETLER

Abadiania’da tam pansiyon konaklama

THY ve yerel havayolları ile gidiş dönüş uçak bileti

Programda belirtilen tüm transferler

Programda belirtilen tüm çevre gezileri

Seyahat süresince özel Casa rehberi Günnur Ayar eşliği

Seyahat sağlık sigortası

Yerel rehberlik hizmetleri

SİZE AİTSİZE AİT

GEZİ ÜCRETİ DIŞINDAKİ SERVİS VE HİZMETLER

Programda belirtilmeyen geziler

Uçaklarda fazla bagaj ücretleri

Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

VİZETUR FİYATI

TarihlerÇift Kişilik Odada Kişi BaşıTek Kişilik Oda
26 Mart - 02 Nisan2990 Euro3150 Euro
26 Mart - 08 Nisan3750 Euro4050 Euro

BİZE ULAŞIN
Ömer Avni Mah.
Gümüşsuyu Hacı İzzet Paşa Sokak
No:12/3
34427 Beyoğlu, İstanbul
Tel: +90 212 243 18 18
Fax: +90 212 243 88 38
info@traveldreams.com.tr
All About Travel / Belge No : …
Bize Sorun !
BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 Traveldreams.com.tr