AFRİKA TURLARI 2


AFRİKA TURLARI

Afrika turları hem vahşi yaşamın en canlı örneklerini sunar hem de güzel şehirlerinde ağırladığı misafirlerinin hoşça vakit geçirmesini sağlar. Büyük bir kıtanın her noktasında farklı tatlar alabileceğiniz şekilde organize ettiğimiz Afrika turları, Zanzibar’ın muhteşem denizini, Mısır’ın gizemli piramitlerini, Capetown’ın çekici taraflarını gözler önüne seriyor.

Seyşeller Turu Hint Okyanusunda Tatil Cenneti

Afrika

AFRİKA TURLARI 2 DENİZ TURLARI Exotic Honeymoon YURTDIŞI TURLARI

Her Gün Hareket İmkanı

TUR DETAYI

BİZE SORUN

Adınız (zorunlu)

Email (zorunlu)

Konu

Mesajınız

2018 AFRİKA TURLARI

Özellikle bahar aylarında muhteşem bir güzelliğe kavuşan ve vahşi yaşamı çok yakından görme fırsatı yakalayabileceğiniz Afrika turları, safari gezileriyle de size belgeselleri canlı yaşatacak ve hayat boyu unutamayacağınız anılar hediye edecek. Karşı karşıya geldiğinizde hayatta kalmak için tek bir şansınızın olduğu “big five”, Türkçesiyle “büyük beşli”yi görebileceğiniz Afrika turları, deneyimli yerel rehberler eşliğinde adrenalin dolu dakikalar vadediyor. Çitayla yarışan rüzgarı, balinanın söylediği şarkıyı, ormanın ve leoparın soluğunu aynı anda hissedeceğiniz Afrika turları, sizi insanoğlunun yapabileceklerinin ötesinde bir yolculukla buluşturuyor.

Afrika turları, dünyanın en güney ucunda bulunmanın yarattığı farklı hisleri, Victoria Şelalesi’nin muazzam gücünü, her adımınızda daha bir özümseyeceğiniz farklı kültürleri sizinle tanıştırır. Sabaha karşı hava aydınlanmadan safari yapacak olmak, akşam yemeğinde muhteşem şaraplar eşliğinde yerel lezzetleri tatmak, gün içerisinde okyanus kenarında yürüyüşler yapmak Afrika turlarının size sunduklarından sadece birkaçı… Çok geniş bir yelpazeyle sizlere yepyeni güzellikler ikram eden Afrika turlarımızı dilediğiniz her an yola çıkacağınız şekilde organize ediyor ve beğeninize sunuyoruz. THY’nin Afrika kıtasının birçok noktasına sağladığı direkt uçuşları ve dağlara, ormanların içine kurulu lodge tarzı konaklama alternatifleriyle mükemmel bir tatilin kapılarını Afrika turlarıyla aralayabilirsiniz. Sadece vahşi yaşamı deneyimlenin dışında, alışveriş, deniz güneş kum ve eğlence fırsatı, dilerseniz dinlenme imkanı da bulacağınız Afrika turları her gün hareketli münferit turlar ve paket programlarla hizmetinizde…


BİZE ULAŞIN
Ömer Avni Mah.
Gümüşsuyu Hacı İzzet Paşa Sokak
No:12/3
34427 Beyoğlu, İstanbul
Tel: +90 212 243 18 18
Fax: +90 212 243 88 38
info@www.traveldreams.com.tr
Bize Sorun !

BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 Traveldreams.com.tr