TRAVEL DREAMS MICE

MICE DEPARTMANI

Travel Dreams MICE Departmanı, uzman ekipleriyle gerçekleştirdiği her organizasyonun, hizmet verdiği şirketlerin prestijini temsil ettiğini bilir. Bu doğrultuda; teknolojik altyapısı ve proaktif yaklaşımı, yurt içi ve yurt dışındaki güçlü işbirlikleri ile kurumsal firmalara; profesyonel ve kusursuz bir organizasyon sunar.

 

Mice departmanı olarak, yaptığımız işlerde fark yaratma tutkusunu, başarmanın gururunu katılımcılarımızla paylaşmaktan büyük keyif duyuyoruz.

 

Güler yüzlü, pozitif ve çözüm odaklı yaklaşımımızla ilk iletişimi kurduğumuz andan, organizasyon bitimine kadar katılımcılarımızın her anlarında yanlarında yer alıyoruz.

NEDEN BİZ?

TEKNOLOJİK ALTYAPI
UZMAN KADRO
YENİLİKÇİ VE YARATICI PROGRAMLAR
FARK YARATAN ORGANİZASYONLAR

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Yurtiçi & Yurtdışı Turlar
Fuar Hizmetleri
Bayi Gezileri
Motivasyon Gezileri
Kapalı Grup Gezileri
Açılış, Etkinlik ve Ürün Tanıtımları
Uçak Bileti & Otel Rezervasyonu
Transfer ve Araç Kiralama
Cruise & Nehir Turları
Konser & Spor Turları
Kişiye Özel Seyahat Danışmanlığı

ORGANİZASYONLARINDAKİ MİSYONUMUZ

Travel Dreams olarak, yeni deneyimleri kucaklayan ve yaratıcı, incentive programlarıyla, bayi, acenta kanalları ve çalışanlarının motivasyonuna katkı sağlamayı, ekip ruhunu geliştirmeyi, satış performansını ödüllendirmeyi öncelikleri arasına alan firmaların tercih edilen seyahat danışmanı olmayı hedefliyoruz.

 

Şirketinizin yurtiçinde ve yurtdışında gerçekleştireceği her etkinliği, şirketinizin bütçesi ve ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel tavsiyelerimizi ekleyerek titizlikle planlıyoruz.

 

Şirket prestijinin farkındalığıyla size özgün programları yaratıyor, ekibinizin bir parçası gibi hissederek kusursuz şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.

SEKTÖRDEKİ FARKIMIZ

İçindeki keşfetme tutkusuna cevap arayanlar için kurulan Travel Dreams TÜRSAB üyesidir. Kısa sürede tecrübeli ve güçlü kadrosu, yaratıcı, seyahat projeleriyle uluslararası alanda faaliyet gösteren ve Türkiye’de seyahat denilince ilk akla gelen, en yenilikçi turizm firmaları arasında yerini almıştır.

 

”Let your travel dreams come true” sloganıyla her ayrıntısını sizin ve sevdikleriniz için özenle planladığımız; kusursuz seyahatleri en avantajlı fiyatlar ile gerçekleştirmek, Dünyayı keşfetme heyecanıyla çıktığınız bu yolda sizin en güvenilir seyahat danışmanınız olmak Travel Dreams’ın en büyük amacı.

 

Bilgi herkesin parmağının ucunda ancak seyahat edenler gittikleri yerin yüzölçümü, nüfusu, iklimi gibi tekdüze bilgilerden çok daha fazlasını hayal ediyor. İşte biz bu noktada devreye giriyoruz. Katılımcılarımızı yakından tanımaya çalışıp, ne tür bir tatil istediklerini analiz ederek, bütçeleri ve arzuları doğrultusunda verdiğimiz hizmetin kalitesinden ödün vermeden en kısa sürede ideal programı sunuyoruz.

YAKIN ZAMANDA HİZMET SUNDUĞUMUZ FİRMALAR

0001 MICE

BİZE ULAŞIN
Ömer Avni Mah.
Gümüşsuyu Hacı İzzet Paşa Sokak
No:12/3
34427 Beyoğlu, İstanbul
Tel: +90 212 243 18 18
Fax: +90 212 243 88 38
info@www.traveldreams.com.tr
Bize Sorun !

BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 Traveldreams.com.tr