BAYRAM TURLARI

Uzun bir tatile olanak sağlayan Şeker ya da Kurban bayramlarının yanı sıra resmi tatil günlerinde de küçük kaçamaklar yaparak kendi bayram turlarınızı yaratabilirsiniz. “Long Weekend” olarak adlandırdığımız hafta sonu kaçamaklarıyla Avrupa’nın birbirinden güzel şehirlerini ziyaret edebilir ya da daha uzun süreli tatillerinizi dümeni kırıp uzak diyarlara seyahat ederek bayram turlarını değerlendirebilirsiniz.

2017 BAYRAM TURLARI

Kısa süreli bayram turlarını değerlendirirken Avrupa’nın birçok kentinde yılın çeşitli zamanlarında düzenlenen festivalleri göz önüne alarak tercihinizi yapabilirsiniz. Acentemiz size uzman kadrosuyla şehirlerin etkinlik takvimleri hakkında detaylı bilgi sağlayabilir. Özellikle bahar ve yaz aylarına denk gelecek bayram turlarını şehirlerin bu mevsimlere özgü düzenlediği panayırlarla taçlandırabilirsiniz. Uzun süreli bayram turlarında ise en çok, Tallinn – Riga, Budapeşte – Viyana – Prag; daha uzak yerler tercih edenler için Vietnam – Kamboçya, Bangkok – Phuket – Singapur şeklinde çok lokasyonlu olarak tercih ediliyor. Yapmanız gereken tek şey nerede olmak istediğinizi belirlemek ve çok alternatifli bayramı turlarımızdan birini seçmek…  Kısacık tatilleri bile bir fırsata dönüştürerek özenle oluşturduğumuz bayram turlarımızı çoğu kategorimizde olduğu gibi paket ya da münferit olarak tercih edebilirsiniz.

 

Kendinize sürprizlerle dolu dünyayı tanımak için bir bahane arıyorsanız, bayram turları sorularınıza cevap, hayallerinize umut ve hedeflerinize pusula olabilir.


BİZE ULAŞIN
Ömer Avni Mah.
Gümüşsuyu Hacı İzzet Paşa Sokak
No:12/3
34427 Beyoğlu, İstanbul
Tel: +90 212 243 18 18
Fax: +90 212 243 88 38
info@www.traveldreams.com.tr
Bize Sorun !

BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 Traveldreams.com.tr