GÜNEY AFRİKA TURLARI


GÜNEY AFRİKA TURLARI

Devasa ulusal parklar, dünyanın en görkemli şelalesi “Victoria Falls”, heyecandan nefesinizi tutacağınız safari yolculukları ve çok daha fazlası… Güney Afrika turları, sizi günlük yaşamınızdan alarak, adeta bu koskoca dünyanın sadece bize ait olmadığını kanıtlar nitelikte bir tecrübe kazandırıyor. Adrenalin, heyecan, saygı, hayranlık ve daha birçok duygunuzu aynı anda canlandıracak olan Güney Afrika turları, dişi bir aslanın avını yakalamak için kurduğu pusudan, bufalo sürülerinin su içerken bile kaybetmediği büyük dikkatlerinden, doğada özgürce zıplayan ceylanlardan ya da çok masum gibi görünen durağan bir gölün doldurduğu timsahlardan daha fazlası…

GÜNEY AFRİKA SAFARİ TURLARI

Kenya safari dışında Güney Afrika turlarımızda hafızanızdan asla silinmeyecek çok yönlü programlar oluşturuyoruz. Doğanın bin bir rengi, hala varlığını sürdüren kabile yaşamları, doğal yaşam parkları ile Afrika’yı doyasıya hissedebileceğiniz bir üçgen oluşturan Zimbabve, Zambiya ve Botsvana bu sıra dışı Güney Afrika turlarımızın başında geliyor. Birbirine komşu bu 3 ülkenin coğrafi konumu Güney Afrika turlarını doyasıya yaşamanız için geniş imkanlar sunuyor. Türk Hava Yolları’nın bu kıtanın birçok bölgesine direkt uçan seferleri, tarihi dokusunu koruyan kolonyal stil oteller, tecrübeli rehberler, heyecanı dorukta yaşayacağınız safari turları Güney Afrika turlarının demirbaşları… Sizin de içinizden bir ses hayatınıza biraz renk katmak gerektiğini fısıldıyorsa Güney Afrika turlarımızı mutlaka incelemeniz gerekiyor demektir. Yılın her anı istediğiniz bir zamanda katılabileceğiniz Güney Afrika turları, bütün çekiciliğiyle sizi bekliyor.

THY’nin Güney Afrika’nın başkenti Capetown ve bir diğer büyük şehri Johannesburg’a sağladığı her gün hareketli direkt uçuşları, dağlara, ormanların içine kurulu lodge tarzı konaklama alternatifleriyle birleştirerek mükemmel bir tatilin kapılarını Güney Afrika turlarıyla aralayabilirsiniz.


BİZE ULAŞIN
Ömer Avni Mah.
Gümüşsuyu Hacı İzzet Paşa Sokak
No:12/3
34427 Beyoğlu, İstanbul
Tel: +90 212 243 18 18
Fax: +90 212 243 88 38
info@www.traveldreams.com.tr
Bize Sorun !

BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 Traveldreams.com.tr