KURBAN BAYRAMI TURLARI


KURBAN BAYRAMI TURLARI

Kültür, eğlence, dinlence ve yeni rotalar çizmenin heyecanıyla dolu kurban bayramı turlarımızla dünyanın en çekici noktalarına yol almak için birçok fırsatınız var. Gezginlerin kaçırmak istemeyeceği bir tatil imkanı sunan kurban bayramı turları, klasik tatların yanında, gizli kalmış ve keşfedilmeyi bekleyen şehirlerin de ruhuna dokunuyor ve bu şehirleri sizlerle buluşturuyor.

.

2018 KURBAN BAYRAMI TURLARI

Kurban Bayramı turlarına katılmak için öncelikle birçok alternatif içerisinden nereye gitmek istediğinize karar vermelisiniz. Kurban bayramı turlarının dünyanın birçok köşesine uzanabileceğini unutmayın. Uzun bir yarıyıl tatili niteliğindeki bu turlar, birkaç şehirli olarak da organize edilebiliyor. Aynı anda birden fazla ülke ya da şehir görmenin mutluluğunu tadacağınız Kurban Bayramı turlarımızdan, seçiminizi oluşturulmuş paket tur olarak ya da dilediğiniz esnekliğe göre münferit olarak organize edebilirsiniz. Kurban Bayramı turlarımız, batıdan doğuya, kuzeyden güneye, hem adeta bir kült haline gelmiş bölgelere yelken açıyor hem de bin bir farklı rota çizerek gezginlerin aklını çeliyor.

Kurban Bayramı turları en çok, Tallinn – Riga, Budapeşte – Viyana – Prag; daha uzak yerler tercih edenler için Vietnam – Kamboçya, Bangkok – Phuket – Singapur şeklinde çok lokasyonlu olarak tercih ediliyor. Yapmanız gereken tek şey nerede olmak istediğinizi belirlemek ve çok alternatifli Kurban Bayramı turlarımızdan birini seçmek… Çok şehirli ve uzun süreli turlar dışında programınıza göre 3 ya da 4 gecelik tek şehirli organizasyonlarla da Kurban Bayramı turlarını değerlendirebilirsiniz.

Siz de standart bir tatili, gerçek bir rüyaya dönüştürmek ve güzel anılarla süslemek istiyorsanız rezervasyonunuzu şimdiden yaptırın, Kurban Bayramı turlarımızı kaçırmayın!


BİZE ULAŞIN
Ömer Avni Mah.
Gümüşsuyu Hacı İzzet Paşa Sokak
No:12/3
34427 Beyoğlu, İstanbul
Tel: +90 212 243 18 18
Fax: +90 212 243 88 38
info@www.traveldreams.com.tr
Bize Sorun !

BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 Traveldreams.com.tr