PHUKET TURLARI

Phuket turları, ziyaretçilerine hem deniz hem eğlence hem de kültür tatilini bir arada sunuyor. Çok yönlü olan ve yılın her zamanı seyahat için uygun olan Phuket turları, birçok gezi alternatifiyle de dünyanın her yerinden gelen turistlerin akınına uğruyor. Tayland’ın en güzel adalarından birini keşfedeceğiniz Phuket turlarımızda, bu sevimli adanın sokaklarındaki yerel restoran ve barlarda vakit geçirebilir, sabaha kadar süren eğlenceye ortak olabilirsiniz.

2017 PHUEKT TURLARI

Hem ekonomik hem de egzotik bir tatil yapmak isteyen herkesin ilk tercihi olan Phuket turları, Türk Hava Yolları’nın Bangkok’a direkt uçuşuyla başlıyor. Bangkok’tan ise yerel bir havayoluyla da Phuket’e varmış oluyorsunuz. Phuket turlarında önemli olan seçtiğiniz otelin merkeze yakın olması… Deneyimli ve uzman kadromuz, çalıştığımız yüzlerce otel arasından taleplerinize göre sizin için en uygununu bularak tatilinizin her dakikasının unutulmaz olması için elinden geleni yapacaktır. Phuket Adası’nın merkezinde keşfinizi bekleyen caddeler, her gün turistlerin adımlarıyla dolup taşıyor. Barlar, restoranlar ve birbirinden güzel otellerin doldurduğu sokaklar, okyanus kenarındaki kafeler, yürüyüş yapan insanlar, eğlenceli tuk tuk gezileri, ısıtan bir güneş, serinleten tropik meyve suları… Phuket turları, işte size bunları vadediyor.

 

Phuket turlarında, adada gezerek, denize girerek, masaj yaptırarak ya da gece kulüplerinde eğlenerek vakit geçirme şansınızın yanında birçok günlük geziye katılma fırsatınız da var. James Bond ve Phiphi Island’ı ziyaret edebilir, o filmlerde gördüğümüz muhteşem kumsallarda denizin tadını çıkarabilir, fil safarisi yaparak bu güçlü hayvan dostlarımızla heyecanlı bir gün geçirebilir, Siam Niramit’in muhteşem gösterisini izleyerek eğlenebilirsiniz. İster çift olun, ister bir arkadaş grubu, isterseniz aile… Phuket turları her yaşa ve hr zevke hitap eden en zengin turlarımızdan…


BİZE ULAŞIN
Ömer Avni Mah.
Gümüşsuyu Hacı İzzet Paşa Sokak
No:12/3
34427 Beyoğlu, İstanbul
Tel: +90 212 243 18 18
Fax: +90 212 243 88 38
info@www.traveldreams.com.tr
Bize Sorun !

BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 Traveldreams.com.tr