UZAK DOĞU TURLARI


UZAK DOĞU TURLARI

Uzakdoğu turları, Asya’nın geniş topraklarının kapılarını açan, sizleri bambaşka kültürlerle buluşturan, her gezginin hayatında en az bir kez dahil olduğu zengin içerikli turlarımızdan… Singapur’dan Bangkok’a, Kuala Lumpur’dan Bali’ye kadar kültür ve eğlencenin birleştiği birçok şehri keşfetmeniz için oluşturduğumuz Uzakdoğu turları, kişiye özel hazırladığımız paketlerle artık çok daha yakın… Uzakdoğu turlarında, belki de dünyanın başka hiçbir yerinde karşılaşamayacağınız kadar sıcakkanlı insanlarla tanışabilir, kendilerine has mutfaklarının leziz örneklerini tadabilir, hayvan dostlarıyla yaptıkları şovlarda ya da kabare gösterilerinde eğlenebilir ve pazarlarında doyasıya alışveriş yapabilirsiniz.

Tayland & Vietnam & Kamboçya Turu

Asya

KEŞFE AZ KALA TURLARIMIZ Signature UZAK DOĞU TURLARI YURTDIŞI TURLARI

2018 Yıl Boyunca

TUR DETAYI

BİZE SORUN

Adınız (zorunlu)

Email (zorunlu)

Konu

Mesajınız

2018 UZAKDOĞU TURLARIMIZ

Uzakdoğu turlarında bir tarih belirlemeniz ve uzman ekibimize bildirmeniz yeterli. Birçok uçak firmasının her gün kalkışlı uçuşlarını bütçenize uygun kaliteli otellerle birleştirerek size özel hazırlanacak Uzakdoğu turları zahmetsiz ve rahat bir tatil imkanı sunuyor. Avrupa’daki otellerle karşılaştırıldığında hem nitelik hem de nicelik olarak daha fazla olanağa sahip Uzakdoğu Turları, günlük turları ve eğlenceli hayatıyla da göz dolduruyor.

Türk Hava Yolları’nın birçok noktaya düzenlediği direkt uçuşlar sayesinde Uzakdoğu turlarına olan rağbet günden güne artıyor. Sizi, kışın yağmurlu ve soğuk günlerinden kaçıracak ve sıcacık güneşle buluşturacak olan Uzakdoğu turları deniz, kültür ve eğlence tatilini bir arada sunuyor. Dört mevsimde de ayrı güzel, her birinde farklı tatlar bulacağınız davetkar ülkelerde belki de hayatınızın en dolu seyahatini geçireceksiniz. Uzakdoğu turlarında Singapur’daki eğlence ve alışveriş çılgınlığını, Tayland’daki kültürel zenginlikleri, Japonya’nın kiraz çiçekleriyle süslü ağaçlarını, Kamboçya’daki tapınakların inanılmaz etkisini, Sri Lanka’daki dostane fillerin hayatını keşfedeceksiniz. Tropik iklimler, sempatik ve yüzünden gülümseme eksik olmayan insanlar, derin ve anlamlı bir yaşam kültürü, farklı lezzetler… Hepsi Uzakdoğu turlarında sizleri bekliyor. Dümeni kırın ve her yeri yakın edin! Uzakdoğu turlarının tam zamanı, hep zamanı…


BİZE ULAŞIN
Ömer Avni Mah.
Gümüşsuyu Hacı İzzet Paşa Sokak
No:12/3
34427 Beyoğlu, İstanbul
Tel: +90 212 243 18 18
Fax: +90 212 243 88 38
info@www.traveldreams.com.tr
Bize Sorun !

BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 Traveldreams.com.tr